Oferty pracy w projektach finansowanych przez NCN


Narodowe Centrum Nauki prezentuje bazę ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy przy projektach finansowanych przez Centrum. Narodowe Centrum Nauki nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy.

Uprzejmie informujemy o nowych warunkach zatrudniania osób na stanowiska typu post-doc: limit czasu upływającego od uzyskania stopnia doktora dla aplikujących na te stanowiska kobiet może być przedłużony o 1,5 roku za każde urodzone bądź przysposobione dziecko.

Oferta pracy

Nazwa jednostki: Katedra Technologii i Biotechnologii Środków Leczniczych Wydział Farmaceutyczny, Collegium Medicum, Uniwersytet JagiellońskiKraków, Inne oferty z tego miasta »
Nazwa stanowiska: stypendium dla doktoranta
Wymagania:

Absolwent studiów farmaceutycznych i/lub chemicznych, doświadczenie w wykonywaniu testów biotechnologicznych in vitro z wykorzystaniem enzymów i linii komórkowych.

Opis zadań:

Kandydat będzie prowadził badania biotechnologiczne w ramach realizacji zadań projektu OPUS, będzie wykonywał testy in vitro tj. badania aktywności ligandów receptorów GPR18 wobec linii komórkowych oraz wybranych enzymów.

Typ konkursu NCN: OPUS – NZ
Termin składania ofert: 15 maja 2017, 23:59
Forma składania ofert: pocztą
Warunki zatrudnienia:

Planuje się roczne stypendium dla doktoranta z zakresu badań in vitro na liniach komórkowych i wybranych enzymach w Katedrze Technologii i Biotechnologii Środków Leczniczych, w ramach projektu NCN OPUS 6 kwota stypendium wynosi 2000 PLN/miesiąc (stypendium nie jest obciążone podatkami)

Dodatkowe informacje:

CV prosimy przesłać na adres kat.tibsl@gmail.com do 15 maja 2017. W tytule wiadomości prosimy zamieścić “Aplikacja na stanowisko doktoranta w projekcie OPUS 6”. Wszelkie pytania należy kierować na ten sam adres.

Data dodania ogłoszenia: 2017-04-20 17:51:41

« wróć do ofert pracy

Polityka cookies

Partnerzy