śr., 16/09/2015 - 13:31

W związku z ogłoszeniem 15 września konkursu POLONEZ 1 informujemy, że formularze wniosków zostaną udostępnione w systemie OSF w ciągu najbliższych dni.

Obecnie trwają prace nad zintegrowaniem sekcji dotyczącej pomocy publicznej z formularzem wniosku. Dzięki wejściu w życie rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie warunków i trybu udzielania pomocy publicznej za pośrednictwem Narodowego Centrum Nauki, odbycie stażu w ramach konkursu POLONEZ 1 będzie możliwe także w jednostkach, dla których finansowanie projektu badawczego będzie stanowić pomoc publiczną.

 Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo jak najszybciej uzyskać dostęp do wniosku za pośrednictwem systemu OSF. O konkretnej dacie uruchomienia naboru w systemie OSF będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.


Niniejszy projekt otrzymał dofinansowanie w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji UE „Horyzont 2020” na podstawie umowy Nr 665778 o dofinansowanie działań „Marie Skłodowska-Curie”.