czw., 27/12/2018 - 14:02

Informujemy, że wszystkie zaplanowane do końca marca szkolenia dla wnioskodawców zostają odwołane.

Z radością odnotowujemy duże zainteresowanie, jakim cieszą się spotkania informacyjne i warsztaty w jednostkach naukowych prowadzone przez koordynatorów dyscyplin i innych pracowników NCN. Niestety, z uwagi na duże zapotrzebowanie na tego typu spotkania i pozostałe obowiązki pracowników, nie możemy odpowiedzieć pozytywnie na wszystkie zaproszenia. W związku z tym w 2019 r. proponujemy Państwu kalendarz z terminami zarezerwowanymi na jednodniowe spotkania informacyjne i szkolenia.

Miesiąc Dzień Miesiąc Dzień
Styczeń zakończono przyjmowanie zgłoszeń  Lipiec 18 lub 19
Luty zakończono przyjmowanie zgłoszeń  Sierpień
Marzec zakończono przyjmowanie zgłoszeń  Wrzesień 26 lub 27
Kwiecień zakończono przyjmowanie zgłoszeń  Październik

zakończono przyjmowanie zgłoszeń

Maj zakończono przyjmowanie zgłoszeń Listopad 18 lub 19
Czerwiec 27 lub 28 Grudzień 2 lub 3

Jednostki naukowe, które chcą zorganizować spotkanie lub szkolenie proszone są o wybór jednego z proponowanych terminów. Jednocześnie prosimy o to, aby spotkania te były dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: szkoleniadlanaukowcow@ncn.gov.pl

Postaramy się odpowiedzieć pozytywnie na jak największą liczbę zaproszeń, choć nie możemy zagwarantować, że nasz przyjazd będzie zawsze możliwy. Na decyzję o przyjęciu zaproszenia wpłynie przede wszystkim: liczba uczestników planowanego spotkania, kolejność zgłoszeń oraz dostępność pracowników NCN w danym terminie.

Miejsca i terminy szkoleń będziemy podawać do wiadomości publicznej.

TERMINY SZKOLEŃ

Wstęp na spotkania jest możliwy w miarę dostępności miejsc. Osoby chętne do wzięcia udziału w danym szkoleniu prosimy o kontakt z organizatorem.

Termin Miejsce Dane kontaktowe organizatora
12.02., godz. 8:30

Instytut Fizyki Molekularnej PAN
ul. Smoluchowskiego 17, Poznań

Monika Bartosińska-Kasierska
515 33 63 12
monikab@ifmpan.poznan.pl

12.02., godz.12:30

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

ul. Wojska Polskiego 52, Poznań

Kinga Witkowska-Azarko
61-848-70-05
witkowska@up.poznan.pl

13.02., godz. 9:30

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, Bydgoszcz

Beata Majewska
tel. 52 374 94 85  
Beata.majewska@utp.edu.pl

21.03., godz. 16:00

Uniwersytet Śląski
Wydział Nauk Społecznych
Sala Rady Wydziału (nr 142, I piętro)
ul. Bankowa 11, Katowice

Paweł Szulc
032 359 18 54
pawel.szulc@us.edu.pl

21.03., godz. 13.30

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
aula B (budynek C)
ul. Szczęśliwicka 40, Warszawa

Anna Walasek-Bojanowska
(22) 589 36 00 wew. 3222
awalasek@aps.edu.pl

21.03.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Aula Collegium Biologiae, ul. Oczapowskiego 1A, Olsztyn-Kortowo

Anna Smoczyńska
662026034
smoczan@uwm.edu.pl

4.04.

Politechnika Poznańska - Centrum Wykładowo Konferencyjne
ul. Piotrowo 2, 61-138 Poznań

Małgorzata Niespodziana-Domańska
mail: dzial.badan@put.poznan.pl
tel. 61 6653853

4.04.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Al. Mickiewicza 21, Kraków

Katarzyna Fijałka
12 662 42 59
k.fijalka@ur.krakow.pl

4.04.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

Ewa Popowicz
71 36 80 171
ewa.popowicz@ue.wroc.pl

4.04., godz. 9.00

Uniwersytet Morski w Gdyni
ul. Morska 81-87, 81-225 Gdynia

mgr Ewa Drożęcka
tel. 58 55 86 423
e-mail: nauka@umg.edu.pl
4.04.

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher, ul. Spartańska 1

02-637 Warszawa

Dagmara Opoczyńska-Świeżewska

tel. 22 670 93 29

dagmara.swiezewska@spartanska.pl

5.04.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
ul.Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa

Alicja Ulikowska
+48 22 593 56 83
alicja_ulikowska@sggw.pl

5.04

Uniwersytet Gdański
ul. Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk
Sala 411 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego 

Agnieszka Ożóg
58 523 2429
agnieszka.ozog@ug.edu.pl

5.04.

Uniwersytet Warszawski

Aula Starej Biblioteki Uniwersyteckiej

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa

Alicja Newecka

22 552 4209

Alicja.newecka@adm.uw.edu.pl
5.04., godz. 9.00

Politechnika Gdańska

ul. G.Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk

sala 308 NE w budynku B Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki

Aleksandra Szafran, tel. 58 347-17-85

Beata Toma, tel. 58 348-60-31

9.04.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
ul. Mikołowska 72a, Katowice

Piotr Rodak
668 249 699
p.rodak@awf.katowice.pl

27.05.

Instytut Fizyki PAN w Warszawie

Natalia Szypulska
221163502
szypulska@ifpan.edu.pl

29.05.

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Agata Skrobek
91 449 4944
Agata.Skrobek@zut.edu.pl

30.05.

Politechnika Białostocka
ul. Wiejska 45A, Białystok

Barbara Kieliszek
85 746 90 29
b.kieliszek@pb.edu.pl

30.05.

Uniwersytet Jagielloński
ul. Gołębia 24, Collegium Novum sala 30
31-007 Kraków

Monika Pacholczyk

monika.pacholczyk@uj.edu.pl

12663 3009

31.05.

Uniwersytet w Białymstoku

Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, 15-420 Białystok

Joanna Godlewska
85 7457446
filolog@uwb.edu.pl

31.05.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

ul. Żytnia 39, Siedlce

Budynek Wydziału Humanistycznego

Katarzyna Sobolewska
25 643 19 43
katarzyna.sobolewska@uph.edu.pl

27.06.

Wyższa Szkoła Humanitas

ul. Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec

Małgorzata Caban
32 363-12-19
malgorzata.caban@humanitas.edu.pl

28.06.

Szkoła Główna Handlowa

al. Niepodległości 128 bud C., 02-554 Warszawa

dr hab. Albert Tomaszewski
atomas1@sgh.waw.pl

26.09.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności

ul. Chełmońskiego 37

51-605 Wrocław

prof. dr hab. inż. Agnieszka Kita

tel. 71 320 7762 lub 7744

aneta.wojdylo@upwr.edu.pl

16.10.

Państwowy Instytut Weterynaryjny – Państwowy Instytut Badawczy,

Al. Partyzantów 57, 24-100 Puławy

Monika Banaszek-Urban
81 889 30 50; 504 005 761
Monika.banaszek@piwet.pulawy.pl

17.10.

Politechnika Wrocławska

Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Monika Wesołowska

tel. 71 320 21 76

monika.wesolowska@pwr.edu.pl

17.10.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej

Bartosz Kosikowski
22 2346410
Bartosz.kosikowski@pw.edu.pl

17.10.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin

Katarzyna Ruczkowska
81 445 61 35
katarzyna.ruczkowska@up.lublin.pl

17.10.

Instytut Sztuki PAN

Ewa Partyga
698 631 820
ewa.partyga@gmail.com; ewa.partyga@ispan.pl

18.10.

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa

Katarzyna Rutkowska-Rudy

tel.: 22 55 32 640

Katarzyna.Rutkowska@fuw.edu.pl

18.10.

International Institute of Molecular and Cell Biology
 4 Ks. Trojdena Street
02-109 Warsaw, Poland

Dorota Libiszowska
22 5970714
dlibiszowska@iimcb.gov.pl

22.10.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE Poznański Park Naukowo-Technologiczny

Izabela Stelmaszewska- Patyk
61 61 827 97 45
E-mail is@ppnt.poznan.pl

18.11.

Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk

Renata Tokarz-Sobieraj
691-953-877
nctokarz@cyf-kr.edu.pl

19.11.

Uniwersytet Szczeciński

Magdalena Manugiewicz-Czachorowska US

Joanna Lekka

Dział Nauki US
91 444 11 78/76
m.manugiewicz-czachorowska@usz.edu.pl

joanna.lekka@usz.edu.pl

19.11.

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. A Krupkowskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie

ul. Reymonta 25, 30-059 Kraków

Monika Skowron
122952846
m.skowron@imim.pl

20.11.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Iwona Lisiecka
61 856 93 80
szkolenia.dbn@ue.poznan.pl