śr., 06/04/2022 - 12:33
Kod CSS i JS

Sieć CHIST-ERA (European Coordinated Research on Long-term Challenges in Information and Communication Sciences & Technologies) zaprasza zainteresowanych naukowców do udziału w międzynarodowej konferencji “CHIST-ERA Conference 2022”, która odbędzie się w dniach 24-26 maja 2022 r. w Edynburgu (UK).

Konferencja oferuje możliwość spotkania z ekspertami z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz przedstawicielami programu CHIST-ERA. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w kształtowaniu kolejnego konkursu sieci CHIST-ERA (CHIST-ERA Call 2022) poprzez wspólne doprecyzowanie jego zakresu tematycznego. Nowy konkurs na międzynarodowe projekty badawcze zostanie ogłoszony we wrześniu 2022 r. i obejmie następujące tematy:

  • Security and Privacy in Decentralised and Distributed Systems (SPiDDS);
  • Machine Learning-based Communication Systems towards Wireless AI (WAI).

Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast koszty podróży i pobytu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Organizator zapewnia również możliwość udziału zdalnego.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji i rejestracji dostępne są na stronie sieci CHIST-ERA pod adresem: https://www.chistera.eu/conference-2022-programme.