czw., 26/05/2022 - 12:28
Kod CSS i JS

W trwającym konkursie sieci Joint Programming Initiative on Antimicrobial Resistance (JPIAMR ACTION Call 2022 – DRUID) projekty międzynarodowe złożone przez konsorcja składające się z mniej niż 7 partnerów, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, mogą zostać poszerzone o zespoły badawcze z Polski.

Oferty koordynatorów poszukujących nowych partnerów do projektów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu można przeglądać na stronie Partner Search Tool.

Osoby zainteresowane dołączeniem do konsorcjów zachęcamy do publikowania profili swoich zespołów na tej samej stronie.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które otrzymają ofertę dołączenia jako nowy partner do konsorcjum międzynarodowego, zobowiązane są do przesłania budżetu polskiej części projektu do zatwierdzenia przez NCN. Tabelę budżetową w formacie .xlsx. proszę przesłać na adres jolanta.palowska@ncn.gov.pl w terminie do 17 czerwca 2022 r.

Przypominamy, że termin złożenia wniosków pełnych w konkursie (tzw. full-proposals) upływa 5 lipca 2022 r. o godz. 12:00. Wnioski krajowe UNISONO w systemie OSF należy składać do 12 lipca 2022 r. do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie konkursu w witrynie sieci JPIAMR oraz na naszej stronie.