pt., 25/09/2015 - 08:51

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych konkursem POLONEZ 1 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6 października w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.  Celem spotkania jest omówienie warunków konkursu POLONEZ 1 przeznaczonego dla naukowców przyjeżdżających z zagranicy, którzy chcą prowadzić badania w Polsce. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem formularza.

Ponadto 15 października w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się czat informacyjny w języku angielskim dla wszystkich osób zainteresowanych konkursem POLONEZ. Szczegóły techniczne dotyczące uczestnictwa w czacie zostaną podane na początku października na stronie internetowej NCN. Przed przystąpieniem do czatu zachęcamy do przeczytania dokumentacji konkursowej.

Zapraszamy również do skorzystania z aplikacji POLONEZ 1 Partner Search Tool ułatwiającej nawiązywanie współpracy między osobą starającą się o staż a instytucją przyjmującą stażystę.

Nabór wniosków w konkursie POLONEZ rozpoczął się 15 września br. i potrwa do 15 grudnia br.


Więcej informacji o konkursie POLONEZ 1: www.ncn.gov.pl/polonez

Kontakt: Agata Mendrek, tel. 12 341 91 39, polonez@ncn.gov.pl


Niniejszy projekt otrzymał dofinansowanie w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji UE „Horyzont 2020” na podstawie umowy Nr 665778 o dofinansowanie działań „Marie Skłodowska-Curie”.