Kod CSS i JS

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1/1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • monitorowanie praktyk i działań związanych z otwartą nauką na terenie Europy,
  • przygotowywanie analiz i raportów w języku angielskim;
  • przygotowywanie ankiet;
  • udział w przeprowadzaniu wywiadów (w j. angielskim);
  • prowadzenie szkoleń, warsztatów, webinariów dla uczestników badań;
  • wsparcie Zespołu Otwartej Nauki w pozostałych sprawach bieżących.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w prestiżowej agencji finansującej badania naukowe;
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;
  • przyjazne miejsce pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym;
  • możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego;
  • udział w szkoleniach oraz konferencjach;
  • bezpłatny parking w budynku;
  • możliwość korzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, w tym również dodatki roczne (tzw. „trzynastki”).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • biegłej znajomości j. angielskiego;
  • ogólnej znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;
  • umiejętności analizy ilościowej i jakościowej danych;
  • zaangażowania i inicjatywy;
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV lub CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@ncn.gov.pl do dnia 31 stycznia 2024

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia  10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna – RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja
o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmowy rekrutacyjnej o jej terminie zostaną powiadomione telefonicznie. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronach internetowych: http://www.ncn.gov.pl/BIP/ oraz udostępniona w miejscu powszechnie dostępnym
w siedzibie NCN.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 29 lutego 2024

Podmiot udostępniający informację: Narodowe Centrum Nauki
Informację wytworzył: Maciej Łytek
Data wytworzenia informacji: 11-01-2024
Data udostępnienia w BIP: 11-01-2024
Data ostatniej aktualizacji: 11-01-2024

Opublikował: Agnieszka Rajda
Publikacja dnia: 11-01-2024