Warsztaty są przeznaczone dla naukowców, którzy nie mają jeszcze grantu NCN, a chcieliby ubiegać się o finansowanie projektu badawczego. Podczas spotkań, prowadzonych przez koordynatorów dyscyplin NCN, będą analizowane streszczenia projektów przygotowane przez uczestników. Analiza streszczeń będzie punktem wyjścia do dyskusji o tym, jak przygotować dobry projekt badawczy.

Warsztaty odbędą się w ramach Dni NCN w Łodzi w dniu 16 maja 2019 r. w godzinach 13.00 - 17.15.

Wszystkim uczestnikom warsztatów zalecamy udział w spotkaniu informacyjnym dla wnioskodawców poświęconym ofercie konkursowej NCN, które odbędzie się w dniu 15 maja o godz. 11.30.

Naukowcy zakwalifikowani do udziału w warsztatach będą proszeni o przesłanie streszczeń projektów w języku angielskim o długości maks. 4500 znaków ze spacjami.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełniony formularz zgłoszenia, zawierający dane kontaktowe, wykaz publikacji oraz krótki opis tematyki prowadzonych badań należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną do dnia 30 kwietnia br. na adres dni.ncn@ncn.gov.pl. W tytule zgłoszenia prosimy wpisać DNI NCN W ŁODZI/WNIOSKODAWCY.

Ze względów organizacyjnych liczba uczestników jest ograniczona. Zastrzegamy pierwszeństwo kwalifikacji dla osób, które do tej pory nie brały udziału w warsztatach dla wnioskodawców. Zwracamy uwagę, że samo wysłanie zgłoszenia na warsztaty nie stanowi potwierdzenia udziału. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane do Państwa drogą mailową po zakończeniu naboru zgłoszeń (nie później niż 30 kwietnia br.) wraz z informacjami organizacyjnymi. Szkolenie jest bezpłatne. Narodowe Centrum Nauki nie refunduje kosztów dojazdu na warsztaty szkoleniowe ani noclegu.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem dni.ncn@ncn.gov.pl.