1. Udział w czacie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Aby się połączyć, wystarczy podać imię oraz adres e-mail.
  2. Język interfejsu czatu ustalany jest na podstawie lokalizacji adresu IP, z którego łączą się Państwo z Internetem. W przypadku, gdy wyświetla się język inny niż angielski, aby zmienić język interfejsu czatu, proszę kliknąć na flagę w prawym górnym rogu okna logowania i zmienić na stosowną – „English” (obrazek 1).
  3. Udział w czacie wymaga zainstalowanej aktualnej wtyczki Adobe Flash Player. Aby sprawdzić poprawność połączenia i zgodność wtyczki Adobe Flash Player, proszę otworzyć stronę czatu, podać imię i adres e-mail, a następnie kliknąć „Wejdź”. Po pozytywnym zakończeniu testów zostanie wyświetlona krótka instrukcja działania czatu. Gdy czat zostanie uruchomiony - 15 października o godz. 14:00, pojawią się właściwe okienka czatu. Jeżeli posiadają Państwo starą wtyczkę, uzyskają Państwo stosowny komunikat z prośbą o aktualizację wtyczki Adobe Flash Player.
  4. Aby zwiększyć czcionkę w trakcie trwania czatu, proszę kliknąć ikonę koła zębatego, a następnie nacisnąć „Czcionka” i wybrać odpowiedni rozmiar, np. 14 pt (obrazek 2).
  5. W razie problemów z połączeniem należy pamiętać, że platforma czatu korzysta z portu 1935 i protokołu RTMP, które trzeba odblokować na urządzeniu „firewall”.
obrazek 1

Obrazek 1, kliknij na obrazek aby zobaczyć szczegóły

obrazek 2

Obrazek 2, kliknij na obrazek aby zobaczyć szczegóły


Niniejszy projekt otrzymał dofinansowanie w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji UE „Horyzont 2020” na podstawie umowy Nr 665778 o dofinansowanie działań „Marie Skłodowska-Curie”.