Kod CSS i JS

zakończony, data rozstrzygnięcia 28.09.2023, rozstrzygnięty

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

Rodzaj umowy: umowa cywilnoprawna
Czas pracy: ok. 35 godzin w tygodniu (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura)
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16 / praca zdalna

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
• wsparcie zespołu w prowadzeniu działań informacyjno-promocyjnych (między innymi w przygotowywaniu materiałów promocyjnych i tekstów),
• pomoc w przeprowadzeniu zamówień publicznych na usługi promocyjne,
• pomoc w przygotowaniu baz danych oraz zestawień i wykazów niezbędnych dla zespołu,
• pomoc w przygotowaniu i wysyłce materiałów informacyjnych i promocyjnych,
• wsparcie w organizowaniu wydarzeń promocyjnych,
• współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Narodowego Centrum Nauki.

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej agencji finansującej badania naukowe,
• elastyczne godziny pracy,
• przyjazne miejsce pracy,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• możliwość korzystania z parkingu w budynku,
możliwość pracy zdalnej według indywidualnych ustaleń,

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego lub bycia studentem ostatnich lat studiów,
• zainteresowania sprawami nauki i organizacji życia naukowego,
• lekkiego pióra,
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
• znajomości obsługi komputera, zwłaszcza edytorów tekstów oraz arkuszy kalkulacyjnych,
• samodzielności, odpowiedzialności oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
• analitycznego myślenia,
• inicjatywy i zaangażowania,
• otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy zdalnej,
• doświadczenie w redagowaniu tekstów, przygotowywaniu materiałów informacyjnych i promocyjnych,

Wymagane dokumenty: CV oraz tekst własnego autorstwa o dowolnej tematyce związanej z działalnością Narodowego Centrum Nauki (może dotyczyć np. wybranego projektu finansowanego przez centrum). Artykuł powinien być przygotowany z myślą o publikacji na stronie NCN i mieć objętość od 1800 do 2000 znaków ze spacjami.
Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz tekstu drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@ncn.gov.pl do dnia 4 września 2023 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie. Informacja o wyniku naboru zostanie opublikowana na stronach internetowych: http://www.ncn.gov.pl/BIP/ oraz udostępniona w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 539 072 109

Podmiot udostępniający informację: Narodowe Centrum Nauki
Informację wytworzył: Maciej Łytek
Data wytworzenia informacji: 11-08-2023
Data udostępnienia w BIP: 11-08-2023
Data ostatniej aktualizacji: 11-08-2023

Opublikował: Magdalena Żukiel
Publikacja dnia: 11.08.2023