Kod CSS i JS

Organizator: Narodowe Centrum Nauki,

Rodzaj umowy:  umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar etatu: 1/1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • weryfikacja formalna nadsyłanych przez beneficjentów raportów końcowych;
  • sporządzanie rozliczenia finansowego raportów końcowych;
  • monitorowanie terminowego składania raportów końcowych;
  • monitorowanie wykonania przez ekspertów opinii i ocen dotyczących raportów końcowych;
  • obsługa administracyjna dokumentacji;
  • udzielanie stronom umów informacji w zakresie rozliczenia projektu badawczego, stażu lub stypendium oraz prowadzenie korespondencji w tej sprawie;
  • obsługa posiedzeń Zespołów Ekspertów;
  • prowadzenie dokumentacji działowej;
  • inwentaryzacja oraz tworzenie baz danych niezbędnych do wykonywania zadań;
  • redagowanie pism i dokumentów oraz prowadzenie spisów spraw zgodnie z instrukcją kancelaryjną;
  • sporządzanie raportów oraz przekazywanie sprawozdań przełożonemu;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w prestiżowej agencji finansującej badania naukowe;
  • przyjazne miejsce pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym;
  • możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego;
  • udział w szkoleniach oraz konferencjach;
  • bezpłatny parking w budynku;
  • możliwość korzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie, w tym dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • wiedzy dotyczącej ustawy o Narodowym Centrum Nauki, ustawy o zasadach finansowania nauki, kodeksu postępowania administracyjnego;
  • znajomości edytorów tekstów i arkuszy kalkulacyjnych;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • dobrej organizacji pracy, otwartości na zmiany, łatwości w komunikowaniu się, w tym również telefonicznie i mailowo;
  • samodzielności;
  • umiejętności stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów regulujących zadania wykonywane na zajmowanym stanowisku.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV lub CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@ncn.gov.pl do dnia 18 marca 2024 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia  10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronach internetowych: http://www.ncn.gov.pl/BIP/ oraz udostępniona w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30 kwietnia 2024

Podmiot udostępniający informację: Narodowe Centrum Nauki
Informację wytworzył: Maciej Łytek
Data wytworzenia informacji: 26-02-2024
Data udostępnienia w BIP: 26-02-2024
Data ostatniej aktualizacji: 26-02-2024

Opublikował: Magdalena Duer-Wójcik
Publikacja dnia: 26-02-2024