Kod CSS i JS

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

Rodzaj umowy:  umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar etatu: pełny

Liczba miejsc pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Kraków,  ul. Twardowskiego 16

Zakres zadań:

  • wsparcie Zespołu w codziennej pracy w podstawowych czynnościach administracyjnych;
  • sporządzanie dokumentów na podstawie wprowadzanych i weryfikowanych danych;
  • uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji kadrowej;
  • wsparcie Zespołu w obsłudze kadrowej pracowników.
  • udział w procesach rekrutacyjnych w organizacji;
  • udział w tworzeniu projektów szkoleniowych pracowników;
  • opracowywanie procedur i ich administrowanie, przygotowywanie zestawień oraz pism;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w prestiżowej agencji finansującej badania naukowe;
  • przyjazne miejsce pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość częściowej pracy w trybie pracy zdalnej;
  • możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego;
  • udział w szkoleniach oraz konferencjach;
  • bezpłatny parking w budynku;
  • możliwość korzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie, w tym dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe;
  • komunikatywność i motywacja do pracy;
  • samodzielność i skrupulatność;
  • umiejętności pracy zespołowej i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej.

Wymagane dokumenty: CV (list motywacyjny mile widziany).

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@ncn.gov.pl  do dnia  7 kwietnia 2024 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 11781 z późn.zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja
o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie. Informacja o wyniku naboru zostanie opublikowana na stronach internetowych: http://www.ncn.gov.pl/BIP/ oraz udostępniona w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31 maja 2024 r.

Podmiot udostępniający informację: Narodowe Centrum Nauki
Informację wytworzył: Maciej Łytek
Data wytworzenia informacji: 13-03-2024
Data udostępnienia w BIP: 13-03-2024
Data ostatniej aktualizacji: 22-04-2024

Opublikował: Agnieszka Rajda
Publikacja dnia: 13-03-2024