KONKURSY

Statystyki konkursów ETIUDA 2 i FUGA 3

Na stronie internetowej NCN zostały opublikowane zestawienia statystyczne dotyczące konkursów ETIUDA 2 i FUGA 3, których wyniki ogłoszono 10 czerwca br. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Instrukcje przygotowania i składania wniosków w ogłoszonych ostatnio konkursach

Na stronie internetowej NCN są dostępne instrukcje przygotowania wniosków w konkursach MAESTRO 6, HARMONIA 6 i SONATA BIS 4.

Obowiązkowy audyt zewnętrzny dla projektów o wartości powyżej 2 mln zł

Przypominamy, że wykonanie projektów finansowanych ze środków NCN, których całkowita wartość dofinansowania przekracza 2 mln zł, podlega obowiązkowemu zewnętrznemu audytowi.

WYDARZENIA

Rejestracja na warsztaty zakończona

Informujemy, że rejestracja na drugą edycję warsztatów szkoleniowych dla pracowników jednostek naukowych zaangażowanych w obsługę administracyjną projektów badawczych, staży i stypendiów finansowanych przez NCN została zakończona.   

Odsłonięcie tablic pamiątkowych poświęconych złamaniu kodu Enigmy

Dyrektor Narodowego Centrum Nauki prof. Andrzej Jajszczyk wziął udział w uroczystości odsłonięcia tablic pamiątkowych poświęconych pierwszemu złamaniu kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma przez trzech polskich matematyków. Więcej.

CO NOWEGO

Wyniki badań opinii ekspertów wewnętrznych NCN

Na stronie internetowej NCN dostępne jest streszczenie wyników badań opinii ekspertów oceniających w drugim etapie wnioski złożone w konkursach NCN rozstrzygniętych w 2013 r.